Özel Eğitim Öğretmenlerimiz

Elif İrem Karakurt
Elif İrem Karakurt

Elif İrem Karakurt

 1995 yılında Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde doğan Elif İrem Karakurt, Viranşehir Hadi Kutlu kız meslek lisesi Çocuk Gelişimi bölümünden mezun olduktan sonra, 2015-2019 yılları Yakındoğu Üniversitesi İşitme Engelliler Öğretmenliği bölümünü mezunudur. 2020 yılından itibaren kurumumuzda özel eğitim öğretmeni olarak çalışmaktadır.

Elif İrem Karakurt
Hanife Çetin
Hanife Çetin

Hanife Çetin

Hanife Çetin
Ahmet Çalık
Ahmet Çalık

Ahmet Çalık

1989 yılı Trabzon/Yomra doğumlu olan Ahmet Çalık, lise eğitimini Yomra Lisesi'nde tamamladı. 2008 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi/ İşitme Engelliler Öğretmenliği bölümünü kazandı.. 2012 yılında üniversiteden mezun olup Şanlıurfa/Vİranşehir'de işitme engelli çocukların dil ve konuşma eğitimleri üzerine 5 yıl çalışmıştır. Şanlıurfa’da Cochlear Rehabilitasyon eğitimine, Gaziantep'de Adep Psikoloji Disleksi eğitimine ve Diyarbakır'da Speech Academy Özel Gereksinimli Bireylerde Dil Ve Konuşma Eğitim Günlerine katılıp sertifika almıştır. 2017 yılında Özel Mavi İzlenim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde çalışmaya başlamıştır. Göreve başladığı ilk yıldan bu yana işitme engelli bireylerle (bebek, erken çocukluk, ilkokul-ortaokul-lise çağı, yetişkin) çalışmaktadır.

Ahmet Çalık
Ayşe Çalık
Ayşe Çalık

Ayşe Çalık

1988 yılı Tekirdağ/Çorlu doğumlu olan Ayşe Çalık lise eğitimini Bursa Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi/ Çocuk Gelişimi bölümünü okuyarak tamamlamıştır. 2008 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi/ İşitme Engelliler Öğretmenliği bölümünü kazanmıştır. 2012 yılında üniversiteden mezun olup Odyomed İşitme ve Konuşma merkezinde bir yıl çalışmıştır. Bir yılın ardından Şanlıurfa/ Viranşehir’de bulunan Özel Viranşehir Umut Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde dört yıl çalışmıştır. Şanlıurfa’da yapılan Cochlear Rehabilitasyon eğitimine katılıp sertifika almıştır. 2017 yılında Özel Mavi İzlenim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde çalışmaya başlamıştır. Göreve başladığı ilk yıldan bu yana işitme engelli bireylerle (bebek, erken çocukluk, ilkokul-ortaokul-lise çağı, yetişkin) çalışmaktadır.

Ayşe Çalık